Ankara'da yeni parti hazırlığı

İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin'in yeni parti kurma hazırlığında olduğu ve Ankara'da parti binası aradığı iddia edildi

Ankara'da yeni parti hazırlığı

CiddiGazete- Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski Bakan Ali Babacan'ın ardından AKP'li eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in de yeni parti kurma hazırlığında olduğu iddia edildi.

Odatv'nin haberine göre; İdris Naim Şahin, parti kurma çalışmalarına başladı. Şahin'in yeni parti için Ankara'da bina arayışında olduğu iddia edildi.

İdris Naim Şahin'in DYP ve AKP'de milletvekilliği yapan Saffet Kaya ile birlikte çalıştığı belirtildi.

İdris Naim Şahin'in, parti için toplantılarını ve özel görüşmelerini Saffet Kaya'nın Ankara'daki ofisinde yaptığı ifade edildi.

Yayımlanan fotoğrafta, Saffet Kaya'nın ofisinde İdris Naim Şahin ile birlikte Kayserili işadamı Halil İbrahim Çevik, Bursa'dan Dursun Akdağ ve Halil İbrahim Kara'nın bir araya geldiği görüldü.

"TAKLA" SÖZÜYLE TEPKİ ÇEKMİŞTİ

İçişleri eski bakanı İdris Naim Şahin, 2012 yılında, Erzurum'da 5 TEDAŞ işçisinin öldüğü gölette incelemelerde bulunduktan sonra Pasinler'e gitmişti. Şahin, kendisini gördüğü için sevindiğini belirten bir vatandaşa, "Nereden bileyim sevindiğini; hadi bir takla at, oyna da göreyim" demişti.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2022, 02:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Taklacı
Taklacı - 3 ay Önce

Partiye girebilmek için takla atma şartı getirir artık. Takla atamayana partide yer yok.