Antalya İYİ Parti'de flaş ittifak

1 Eylül'de yapılacak İYİ Parti Antalya il kongresi öncesinde üç aday birleşme kararı aldı. İlhami Okudan ve Nihat Kavşut, adaylıktan çekilerini ve Ali Adnan Kaya'yı destekleyeceklerini duyurdular

Antalya İYİ Parti'de flaş ittifak

CiddiGazete- İYİ Parti Antalya il kongresinde geri sayım başladı. Mevcut başkan Mehmet Başaran'ın yanısıra İlhami Okudan, Nihat Kavşut ve Ali Adnan Kaya, kongre için başkan adaylıklarını ilan etti.

Daha sonraki süreçte yapılan değerlendirmede, İlhami Okudan ve Nihat Kavşut, Ali Adnan Kaya'yı destekleme kararı alarak başkan adaylığından çekildiler.

Bir araya gelen üç başkan adayı ortak bir bildiri yayımlayarak, birleşmelerindeki amacı kamuoyu ile paylaştılar.

İŞTE O BİLDİRİ:

"CESURLAR HAREKETİ" olarak başlayan ve 25 Ekim 2017 tarihinde İYİ PARTİ'nin kurulması ile taçlanan yolumuz, bugün yaklaşan Antalya İl Kongresi ile ivme kazanmıştır. Gerçekleştirilecek Antalya 1. Olağan İl Kongresinde en iyi sonucun alınacağına inancımız tamdır.

1 Eylül 2020 Tarihinde yapılacak kongremiz öncesinde dört arkadaşımız adaylığını açıklamıştır. Kongremizde partimizi en üst noktaya taşıyarak Antalya'mıza en iyi hizmeti yapacağına inanan insanlar olarak bu yarışa katıldık. Geldiğimiz noktada Antalya kamuoyunun, partili dostlarımızın ve kanaat önderlerinin adayların birleşmesi noktasında taleplerinin olduğu görülmüştür. Partili dostlarımızdan gelen bu çağrıya kayıtsız kalmayarak ve nefislerimizi bir kenara bırakarak kayıtsız şartsız birleşme kararı aldık. Ali Adnan KAYA, İlhami OKUDAN ve Nihat KAVŞUT olarak kongreye TEK aday ile katılma fikrine saygı duyarak BİRLEŞTİK. Aday olacak ismi belirlemek için en doğru yöntemin DEMOKRASİ olduğuna inanarak; kanaat önderlerine, partimizin cefakar insanlarına ve İlçe Başkanlarımıza danışılması neticesinde bu sonuca varılmıştır. Bahsedilen istişareler sonucunda Ali Adnan KAYA, İlhami OKUDAN ve Nihat KAVŞUT'un 1 Eylül 2020 tarihindeki Partimizin Antalya 1. Olağan İl Kongresinde Ali Adnan KAYA'nın başkan adaylığında birleşmesi kararı alınmıştır.

Üç değerli adayımızın kongremize ittifak ile girme kararının Antalya'mıza hayırlı olmasını diliyoruz. Kongremizin tüm İYİ PARTİ camiamıza başarı, güven, güç vereceğine inanıyoruz. Kongremizin, Sayın Genel Başkanımız Meral AKŞENER'in CUMHURBAŞKANLIĞINA giden yolunun işaret fişeği olacağına inanıyor ve hepinizi 1 Eylül 2020 Salı günü Saat 10.00'da CAM PİRAMİT'te gerçekleştirilecek olan kongremize davet ediyoruz.

ANTALYA İYİ OLACAK!

MÜHÜR SENDE KARDEŞİM!

ANTALYA İYİ PARTİNİN BAŞ ŞEHRİ OLACAK!

İLHAMİ OKUDAN - ALİ ADNAN KAYA - NİHAT KAVŞUT

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2020, 21:14
YORUM EKLE