Arınç'ın damadı nerede tedavi oldu!

Bülent Arınç’ın kızı, FETÖ zanlısı damadı ve torunları trafik kazası geçirdi. Yaralılar, 15 Temmuz hain darbe girişiminde hayatını kaybeden Erol Olçok'un adının verildiği hastanede tedavi edildi

Arınç'ın damadı nerede tedavi oldu!

CiddiGazete

Kaza, Yozgat'ın Aydıncık İlçesi Baydiğin Beldesi yakınlarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve TBMM eski Başkanı Bülent Arınç'ın Tokat'ta Kardiyolog olarak görev yaptığı öğrenilen damadı Doç. Dr. Ekrem Yeter, kızı Ayşenur Arınç Yeter ve çocukları Mehmet Akif, Şamil ve Zeynep Reyyan Yeter'in içerisinde bulunduğu otomobil Ankara'ya giderken kaza yaptı. Kazayı hafif yaralı olarak atlatan Yeter ailesi, Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralılar, tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Kazayı duyan Vali Mustafa Çiftçi, Emniyet Müdürü Mehmet Gülser ve İl Sağlık Müdürü Ömer Sobacı, FETÖ'cu damadın sağlık durumunu öğrenmek için hastaneye gelerek bilgi aldı.

Kazayı hafif yaralı olarak atlatan Yeter ailesinin 15 Temmuz FETÖ’cü darbe girişiminde hayatını kaybeden Erol Olçok’un adının verildiği Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılması sosyal medyada çok konuşuldu. Yaralılar tedavilerinin ardından taburcu edildi.

NİHAL OLÇOK TWİT ATTI

Kaza haberini duyan 15 Temmuz şehidi Erol Olçok'un eşi Nihal Olçok ise twitter'dan ilginç bir mesaj attı. Arınç'ın ve damadının Fetö'cü olduğunu ilk günden itibaren savunan Nihal Olçok, kaza haberini alıntıladığı twitter'dan, "Bir arkadaşımın nenesi öyle derdi. Asla beddua etmem, duyunca da üzülmem. Benimki de o hesap" diye yazdı.

Kaynak: Ciddigazete/ajanslar

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2019, 08:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan asmaz
Hasan asmaz - 2 yıl Önce

Madem fetöcü olduğu aşikar, Tayyip neden ısrarla yanında tutuyor? Demek ki bildiği şeyleri anlatırsa ucu kendine uzanır,
ortalık karışır diye korkuyor.