Babacan’ın eşi ve oğlu da 'pozitif'

Ali Babacan, “Bugün COVID-19’la beşinci günümüz, karantinadayız. Benden hemen sonra eşim Zeynep ve küçük oğlumuz Emir’in de testleri pozitif çıktı” dedi

Babacan’ın eşi ve oğlu da 'pozitif'

CiddiGazete- Coronavirüs tedavisi gören Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, son durumuna ilişkin bilgileri sosyal medya hesabından paylaştı.

“Benden hemen sonra eşim Zeynep ve küçük oğlumuz Emir’in de testleri pozitif çıktı” diyen Ali Babacan, iyileşme sürecinde olduklarını belirtti.

Sağlık çalışanlarına teşekkür eden ve vatandaşları tedbirlere uymaları konusunda uyaran Babacan’ın mesajı şöyle:

"Bugün COVID-19’la beşinci günümüz, karantinadayız. Benden hemen sonra eşim Zeynep ve küçük oğlumuz Emir’in de testleri pozitif çıktı. Üçümüzün de şikayetleri aynı: Halsizlik, ateş, yoğun kas ve eklem ağrıları.

Tedavimiz evde devam ediyor. Doktorlarımızın tavsiye ettiği tedavi programını aynen uyguluyoruz. Gün içinde bazen daha iyi, bazen daha bitkin oluyoruz ama iyileşme sürecinde olduğumuza inanıyorum.

Bu süreçte tekrar şahit oldum ki, sağlık çalışanlarımızın hakkı çok büyük. Büyük fedakarlıklarla çalışıyorlar. Ben hepsine teşekkür ediyorum, onlara minnettarız. Lütfen onların emeklerini, özverilerini kanıksamayalım. Üzerimize düşen tedbirleri yerine getirmekte titiz olalım.

Arayan ve geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkür ediyorum. Yoğunluk ve yorgunluktan aramalarına dönemediklerim olduysa kusuruma bakmasınlar. Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Lütfen kendinize dikkat edin, uzmanları ve sağlıkçılarımızı dinleyin."

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2020, 23:44
YORUM EKLE