Bahçeli: Sakalda keramet var!

Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli, hayatında ilk kez sakal bırakmasıyla ilgili, "Sakalda keramet vardır, ben de bıraktım" dedi

Bahçeli: Sakalda keramet var!

CİDDİGAZETE

Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli, tedavisinin ardından pazartesi günü geldiği genel merkezde üç saat kalarak çalışmalarını sürdürdü. Bahçeli, başkanlık divanı üyeleri, milletvekilleri ve yakın ekibiyle sohbet etti. Bahçeli’nin kurmaları, sağlığının ve neşesinin yerinde olduğunu vurguladı.

Kulislere yansıyan bilgilere göre, Bahçeli, Bayburt ve Erzincan gezisi sırasında enfeksiyon kaptı. Üst solunum yolları enfeksiyonu geçirdiği iddia edilen Bahçeli, tedavi gördüğü süreçte, sağlığı hakkında sosyal medyada yazılanları yakından takip ettiğini gösteren espriler de yaptı.

Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen milletvekilleriyle birlikte poz veren Bahçeli, sakal bırakmasıyla ilgili, “20 gün öldüğümü konuştular, bir hafta da sakalımı konuşsunlar” dedi.

Bahçeli, Başkanlık Divanı’ndaki tek sakallı yönetici olan ve "Türkeşsiz MHP" hareketinin önde gelen isimlerinden genel başkan yardımcısı Yaşar Yıldırım ile fotoğraf çektirirken de “Sakalda keramet varmış, ben de bıraktım” diye espri yaptı.

Kaynak: Habertürk

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2019, 18:58
YORUM EKLE