Bahçeli’den ‘saray bekçisi’ açıklaması

Devlet Bahçeli, 'beka' sorunu yaşanmayan ve MHP ile AK Parti'nin ayrı ayrı aday çıkardığı Aksaray'da miting yaptı. Bahçeli mitingde, "Bize 'saray bekçisi' diyen ahmaklar, biz bu vatanın, al bayrağın, susturalamayacak olan ezanın bekçisiyiz" dedi

Bahçeli’den ‘saray bekçisi’ açıklaması

CİDDİGAZETE

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Aksaray’da konuştu. Bahçeli, "Bize ‘saray bekçisi’ diyen ahmaklar, biz bu vatanın, al bayrağın, susturalamayacak olan ezanın bekçisiyiz” dedi. Bahçeli’nin konuşmasından satır başları şöyle:

“Bekayı tencereyi kaynayıp kaynamadığıyla değerlendirmek haksızlık değil mi? Ucuzladığında herkes alır, herkes doya doya yer. Beka yenir mi? Bekanın ucuz veya pahalılığından söz edilebilir mi?

Bize ‘saray bekçisi’ diyen ahmaklar, biz bu vatanın, al bayrağın, susturalamayacak olan ezanın bekçisiyiz.

Aksaray’ın çaresi MHP’dir. Beka için milli karar, Aksaray için istikrar. Zillete dur diyenler bu meydanlarda buluşmuş. Aksaray, Cumhur İttifakımızın içinde değildir ancak bu hiçbir şeyi değiştirmeyecektir. AK Partili kardeşlerimizle biriz beraberiz. Üslubumuza, sözlerimize azami dikkat edeceğiz. Siyaseti, rekabeti yozlaştırmayacağız.”

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 15:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Soru
Soru - 6 ay Önce

Bop eşbaşkanının eski metin yazarı ve eski milletvekili olan Aydın Ünal 16.08.2015 tarihinde Twitter'dan şunları yazmıştı: "Ağzından köpükler saçarak konuşan siyasetin zavallısı Devlet Bahçeli için, bütün o köpükleri itinayla yalayacağı yeni bir süreç başlıyor." Ne oldu da Bahçeli değişti? Ağzından çıkan köpükleri yaladı ve uşaklığa soyundu? Medya bunu hiç araştırmadı. Neden?......

Gerçek
Gerçek - 6 ay Önce

Bu ülkenin acilen "politik narsizm" tedavi merkezlerine ihtiyaç var. Ülke düze çıkacaksa öncelikle akıl ve ruh sağlığı yerinde, ahlaklı siyasetçiler eliyle olabilir.

SIRADAKİ HABER

banner95

banner84