Baki Ersoy'a Bahçeli mi özür diletti!

Beşiktaşlı yöneticilere küfredip yumruk atan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, olay gecesi yaşananları inkar etmişti. Ersoy bugün, "Beşiktaş camiasından özür diliyorum" dedi

Baki Ersoy'a Bahçeli mi özür diletti!

CiddiGazete- Süper Lig’in 16’ncı haftasında oynanan Kayseri-Beşiktaş maçının sonlarında yaşanan gerginliğin ardından MHP milletvekili Baki Ersoy ile kardeşinin Beşiktaşlı yöneticilerin locasını basıp küfrettiği ve yumruk attığı öne sürülmüştü.

Eşofmanındaki "Prada" yazısıyla tanınan Baki Ersoy, olay gecesi yaptığı açıklamada, "Benim hiç kimseye şahsi olarak müdahalem olmadı ama terbiyesizlik yapan kendileri. Bizim Beşiktaş Kulübüyle bir sıkıntımız olmaz, olamaz" demişti.

ÖZÜR DİLEDİ

Konuyla ilgili yeni bir açıklama daha yapan Baki Ersoy, "Yanlış anlaşılmalara vesile olan olaylardan dolayı Beşiktaş camiasından özür diliyorum" ifadelerini kullandı.

Ersoy’un açıklaması şöyle:

03-01-2021 tarihinde Kayseri ilimizde, Kayserispor-Beşiktaş arasında oynanan karşılaşmadan sonra, bizleri de derinden üzen birtakım hadisiler yaşanmıştır. Kayseri şehri, Anadolu’da kardeşliğin ve misafirperverliğin harman olduğu bir ilimizdir. İstem dışı gelişen ve kardeş Beşiktaş camiasını üzen davranışlar bizi de gerçekten üzmüştür. Beşiktaş Kulübü hepimiz için, çok büyük öneme haiz, 118 yıllık ortak değerimizdir. En kısa zamanda çiçeğimizi alarak Beşiktaş Kulübüne gitmek arzusundayım. Beşiktaş ile Kayseri arasında dostluk ve kardeşliğin sonsuza kadar devamı için her şeyi, hep birlikte yapacağız. Sporun kardeşliğe vesile olmak için yapıldığına inanan bir kardeşiniz olarak, yanlış anlamalara vesile olan bu olaylardan dolayı Beşiktaş camiasından özür diliyorum."

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 08:58
YORUM EKLE