Basın toplantısında ortalık karıştı

CHP sözcüsü Bülent Tezcan, Erdoğan'ın Kemal Kılıçdaroğlu'na "diktatör" yakıştırmasına cevap verdi: Bir gecede saray darbesiyle seçilmiş başbakanı görevden alana baksın. Basın toplantısı sırasında bir partili "mağdurum" diyerek Tezcan'ın üzerine yürüdü

Basın toplantısında ortalık karıştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti il başkanları toplantısında CHP ile ilgili yaptığı sert eleştirilere Bülent Tezcan'dan aynı üslupla cevap geldi. Erdoğan'ın Kemal Kılıçdaroğlu'na "diktatör" yakıştırmasına cevap veren Tezcan, "Bir gecede saray darbesiyle seçilmiş başbakanı görevden alana baksın. Bizim genel başkanımız koltuk hırsıyla değil, memleket sevdasıyla hizmet yapar" dedi.

Tezcan, ittifak çalışmalarıyla ilgili olarak da beş partinin ismini dile getirdi. Bülent Tezcan, CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti ve BTP'nin ittifak yapacağını dile getirdi.

PROTESTOCU ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Basın toplantısı esnasında kendisini CHP ilçe başkanı olarak tanıtan bir kişi, "Adayım ve mağdurum" diyerek Tezcan'ın üzerine yürüdü. Kişinin kimliği henüz açıklanmadı. Olay esnasında güvenlik görevlileri protestocuyu dışarı çıkardı.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2018, 12:46
YORUM EKLE