Başkanlığım düşerse Ümit Özdağ'ı evimde ağırlarım!

Ümit Özdağ'ın İyi Parti'den çıkartılması için genel merkez tarafından hazırlanan dilekçeyi imzalamayan Muğla İl başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, ilginç bir açıklama yaptı

Başkanlığım düşerse Ümit Özdağ'ı evimde ağırlarım!

CiddiGazete- İstanbul Milletvekili ve İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi Ümit Özdağ hakkında bugün mahkemeden çıkan sonuç, ilginç gelişmeleri de beraberinde getirdi.

TV programlarından gelen davetleri kabul etmeyen Ümit Özdağ, yarın (perşembe günü) saat 11.00'de TBMM'de basın toplantısı düzünleyeceğini, ardından da Muğla'ya giderek İyi Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret edeceğini duyurdu.

Ciddigazete.com'da yer alan haberin ardından ilginç gelişmeler yaşandı.

İYİ Parti Muğla İl Teşkilatı'nda aralarında kurucu ve yönetim kademesinde görev alan bazı isimlerin istifa ettiği öğrenildi.

İstifaları doğrulayan İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, "Ümit Özdağ Bey'in yarın partimize ziyaretinin önüne geçilmesi için yönetimimiz istifalar ile düşürülmeye çalışılıyor. Milletvekilimiz Metin Ergun Bey'in bu konuda üyelerimize 'İstifa edin' baskısı var. Ümit Bey'in partiye alınması engellenirse evimizde ağırlarız" dedi.

İyi Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun ise "Akşam saatlerine kadar Bodrum'da esnaf gezisindeydim. İstifalar konusunda hiç bir bilgim yok" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2021, 20:16
YORUM EKLE