Behçet Saatcı'nın bu sözü kime!

İyi Parti Seçim İşleri Başkanı Akalın'ın sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdiği Fethiye eski belediye başkanı Behçet Saatcı'nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım dikkat çekti

Behçet Saatcı'nın bu sözü kime!

CiddiGazete- Üst üste dört dönem Fethiye Belediye Başkanlığı yapan Behçet Saatcı ile İyi Parti'nin Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tolga Akalın bir araya geldi.

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Akalın görüşmeyi, "Fethiye’de değerli ağabeyim @behcetsaatci ile günü sonlandırdık. İki Türk Milliyetçisi olarak Türkiye'nin yarınlarını konuştuk... Merak etmeyin Türkiye İYİ olacak..." diye duyurdu.

Behçet Saatcı da Mehmet Tolga Akalın'ın paylaşımına verdiği cevapta şu ifadeleri kullandı: Dostum, Kardeşim, İyi Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın @avtolgaakalin ile bir dost sofrası paylaştık..."

SON PAYLAŞIM KAFA KARIŞTIRDI

Görüşmenin ciddigazete.com'da haber olmasının ardından siyaset kulisleri hareketlendi ve Behçet Saatcı'nın istifa ettiği İyi Parti'ye yeniden dönme hazırlığında olduğu şeklinde yorumlandı.

Bu gelişme üzerine Saatcı, bugün bir paylaşım daha yaptı. Herhangi bir parti ismi kullanmayan Behçet Saatcı şöyle dedi:

Kendi içinde hoşgörü ortamını sağlayamayan, hep iç kavgalarla zaman harcayan partilerin, topluma vereceği bir şey yoktur.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2021, 14:32
YORUM EKLE