Belediye başkanından 'sulu' siyaset!

Ankara'nın Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut'a ait görüntüler sosyal medyayı salladı. Turgut, TRT Kürdi ekranlarında yayınlanan "Çepik" isimli program sonrasında, türkücülerle birlikte takım elbisesiyle havuzuna girdi

Belediye başkanından 'sulu' siyaset!

2014 yerel seçimlerinde DP'den belediye başkanı seçilen, bir yıl sonra da AK Parti'ye geçen Ankara'nın Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, takım elbiseyle kaplıca havuzuna girdi.

TRT KÜRDİ'de yayınlanan 'Çepik' isimli program dün Haymana da canlı yayın olarak gerçekleşti. Programdan sonra programın sunucusu Aydın Aydın, sanatçılardan Hüseyin Kağıt ve Haymana Belediye Başkanı Özemir Turgut ve misafirlerden bazıları Ürofiz Termal Otel'e geçti.

HAVUZDA ÇİĞKÖFTE PARTİSİ

Otelin havuz bölümüne geçen sunucu Aydın Aydın, "Dünyanın en şifalı suyunun cazibesine dayanamıyoruz" diyerek elbiseleri ile havuza girdi. Aydın'ı Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve sanatçı Hüseyin Kağıt takip etti. Ardından havuz kenarında bulunan saz sanatçılarından bazıları da suya elbiseleri ile atladı. Havuzun içinde yüzen ve eğlenen ekip şarkı söyleyip çiğköfte yemeyi de ihmal etmedi.

YORUM EKLE