Berat Albayrak değil babası geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dünürü Sadık Albayrak, AKP 7. Olağan k-Kongresi’ne katıldı ancak oğulları Berat ve Serhat Albayrak katılmadı

Berat Albayrak değil babası geldi

CiddiGazete- AKP 7. Olağan Kongresi, Ankara Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştiriliyor. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, kongrenin yapıldığı salona girmeden önce, dışarıda toplanan partililere hitap etti.

Coronavirüs vakalarının hızla arttığı, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın uyarı üstüne uyarı yaptığı şu günlerde sosyal mesafe ve maske kurallarının hiçe sayıldığı, adeta mitinge dönüşen konuşmada Erdoğan, "Özellikle de kar yağışının tüm mikropları temizlediği bir anlamlı buluşmada en kalbi duygularla selamlıyorum" sözleriyle başladığı kısa bir konuşma yaptı.

Erdoğan'ın partililerle birlikte salondaki yerini aldığı anlarda kameraya dikkat çekici bir görüntü takıldı.

8 Kasım 2020 tarihinde Instagram hesabından paylaştığı mesajla Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa ettiğini duyuran ve bu tarihten sonra kendisinden haber alınamayan, Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak'ın babası Sadık Albayrak'ın da salonda olduğu görüldü.

Sadık Albayrak, Emine Erdoğan’ın hemen arkasında, Bilal Erdoğan ile aynı sırada yer aldı.

Sadık Albayrak’ın diğer oğlu, Turkuvaz Medya Grubu CEO Serhat Albayrak, AKP delegesi olmasına rağmen kongreye katılmadı.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2021, 12:26
YORUM EKLE