Berat Albayrak'ın Paris keyfi

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Paris'te tatil yaparken görüntüleri ortaya çıktı. Albayrak'ın Kutsal Kalp Bazilikası'nda fotoğraf çektirdi

Berat Albayrak'ın Paris keyfi

CiddiGazete- Dolar kurunun 11 TL'yi gördüğü şu günlerde Berat Albayrak'ın Paris'te tatil yaptığı ortaya çıktı. 8 Kasım 2020 tarihinde Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden Instagram hesabından paylaştığı metinle istifa eden Berat Albayrak, uzun bir aradan sonra Paris'te tatil yaparken görüntülendi. Albayrak, "Maaşını dolarla mı alıyorsunuz", "Dolar 10 lira olacak ya" sözleriyle tepki çekmişti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı Berat Albayrak, istifasının ardından uzun bir süredir ortalıkta görünmüyordu. Hakkında birçok iddia ile gündeme gelen Berat Albayrak, istifasının ardından İstanbul Süleymaniye Camii karşısında Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati ile kuru fasulye yerken görüntülenmişti.

Son günlerde de hakkında kitap yazacağına dair haberler çıkan Berat Albayrak, bu kez Paris’te görüntülendi. Fotoğraflarda Berat Albayrak’ın eşi ve çocuklarıyla şehri gezdiği görüldü.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2021, 16:20
YORUM EKLE