Bir tek Devlet Bahçeli izlemedi!

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu, İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğünde bir araya geldi. Tarihi buluşmayı vatandaşlar, meydanlarda kurulan dev ekranlarda ve kahvehanelerde izledi. Devlet Bahçeli ise daha önce yaptığı açıklamada, programı izlemeyeceğini duyurmuştu

Bir tek Devlet Bahçeli izlemedi!

23 Haziran'da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesi iki aday İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğünde karşı karşıya geldi. AK Parti adayı Binali Yıldırım ve CHP adayı Ekrem İmamoğlu ekranlarda tartışırken vatandaşlar da ekran başında bu tarihi anı yakından takip etti.

İstanbul'daki kahvelerde oturan vatandaşlar, pür dikkat programı takip etti. 23 Haziran öncesi, iki adayın karşılıklı görüşlerini ve vaatlerini ortaya koyduğu programın seçmenin oy vermesinde oldukça etkili olacağını söyleyen vatandaşlar, iki adayın böyle bir programda karşı karşıya gelmesini demokrasinin gereği olduğunu söyledi.

İki adayın karşı karşıya geldiği programı yakından takip eden birçok vatandaş, bu tablonun siyasi parti liderleri arasında da yaşanması gerektiğini belirtti.

Kadıköy Sahil, Bağcılar Meydan ve Bakırköy'de vatandaşlar kurulan dev ekranda ortak yayını izledi.

Dün İstanbul'dan Ankara'ya dönen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, programı İsmail Küçükkaya'nın yönetmesi halinde, 16 Haziran pazar gecesi saat 21.00'den itibaren televizyon izlemeyeceğini duyurmuştu.

YORUM EKLE