Borçlu belediyeden 69 laptop

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, belediyenin 57 milyon lira borcu olmasına rağmen, 69 muhtara dizüstü bilgisayar hediye etti

Borçlu belediyeden 69 laptop

CİDDİGAZETE

Konya'nın Meram ilçesindeki muhtarlara ücretsiz dizüstü bilgisayar dağıtan AKP'li Belediye Başkanı Mustafa Kavuş'un belediyeyi 57 milyon borç ile devraldığı öğrenildi. Dağıtım töreninde konuşan Kavuş, yeni bilgisayarlarla hizmet verimliliğine teknolojik katkı sunduklarını belirtti. Kavuş, “En akılcı ve başarılı yönetim, muhtarlarla birlikte yürütülen çalışma tarzıdır” dedi.

“ARTIK DAHA VERİMLİ ÇALIŞACAĞIZ”

Muhtarlar adına söz alan Meram Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Taşdemir, kendilerine Meram Belediyesi tarafından verilen bilgisayarlar sayesinde daha verimli çalışabileceklerini belirterek, “Başkanımız, ne zaman kapısını çalsak bize açtı. Her zaman yanımızda durdu. Bu bilgisayarlar da bunun en güzel örneklerinden biri oldu. Bunun için Başkanımız Mustafa Kavuş'a teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

31 MART'TA KOLTUĞU AKPLİ BAŞKANDAN DEVRALMIŞTI

Fatma Toru, 31 Mart yerel seçimlerinde partisinden tekrar aday gösterilmeyince belediyeyi 57 milyon lira borçla partilisi Mustafa Kavuş'a devretmişti.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2019, 17:30
YORUM EKLE