Bu fotoğrafı ciddiye alalım mı?

Polis ekipleri arama yapmak için KANALTÜRK'ü kuşattığında, içerideki FETÖ'culara destek vermek için zorla binaya giren MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Meral Akşener'in sözlerini ciddiye almadığını söyledi

Bu fotoğrafı ciddiye alalım mı?

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Şişli'deki Perpa Ticaret Merkezi'nde gazetecilere yaptığı açıklamada, İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'in iddialarını ciddiye almadığını dile getirdi.

'SORULARA CEVAP VERMEKTEN KAÇINDI'

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, "Absürt bir şey. Yalan söylüyor. Geçin gidin. Gündemimizi berbat edeceksiniz. Gelip buna kilitlenecek. Ben muhatap almak istemiyorum. Yalan söylüyor" ifadelerini kullandı.

Akşener, “O dönemde de beni Gülen’le görüştüren isim MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan’dır. Bana FETÖ’cü diyorlar FETÖ’cüler yanlarında” demişti.

ADAN'IN PEŞİNE TAKTIĞI ADAY FETÖ'CU ÇIKTI

Öte yandan İstanbul ikinci bölge birinci sıradan aday gösterilen Celal Adan'ın referansıyla üçüncü sıradan milletvekili adayı yazılan Nur Tuba Aktay FETÖ iltisaklı çıkınca istifa etmek zorunda kaldı. Onun yerine yazılan adayın da FETÖ ile ilgili davası olduğu belirlendi.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 04:03
YORUM EKLE