Cem Uzan'dan ajanlık suçlaması

Firari işadamı Cem Uzan'ın adına alınmış 484 bin takipçisi olan Twitter hesabından, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'ı hedef alan bir paylaşım yapıldı

Cem Uzan'dan ajanlık suçlaması

CiddiGazete

Türkiye'ye dönüş hazırlığı yapan firari işadamı Cem Uzan, son günlerde sık sık gündeme geliyor. Son günlerde, Uzan'ın adına alınmış 484 bin takipçili sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlar yapılıyor ve iktidarla ters düşen siyasiler hedef alınıyor.

Uzan'ın adına açılmış hesaptan bugün de bir paylaşım yapılarak, AKP ile yollarını ayıran Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan hedef alındı.

Hesap, Ahmet Davutoğlu'nun parti başvurusunda bulunmasının ardından Ali Babacan ve Davutoğlu’nun fotoğraflarıyla birlikte "Ajanlarla imzaladığınız belge elimde. Yargılanacaksınız" paylaşımını yaptı.

Türkiye siyasetine 2002 seçimlerindeki vaatleriyle giren Cem Uzan, şirketlerine el konulmasıyla birlikte Fransa'ya kaçmıştı. Uzan’ın son dönemde AKP muhaliflerini hedef alan açıklamaları, “Dönüş hazırlıklarını hızlandırdı ve iktidar partisiyle anlaşma yaptı” olarak yorumlanıyor.

İŞTE O PAYLAŞIM:

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2019, 14:29
YORUM EKLE