Cemal Taşar'dan güldüren cevap!

Kızılay'ın yoksullar için dağıtacağı etler sahibi olduğu otelin mutfağından çıkan AKP Bitlis Milletvekili Cemal Taşar, skandala ilişkin, "Suskunluğum asaletimdendir" demekle yetindi

Cemal Taşar'dan güldüren cevap!

CiddiGazete- AKP Bitlis Milletvekili Cemal Taşar ve kardeşi Kızılay Tatvan Şube Başkanı Battal Taşar'a ait otelin mutfağında kullanıldığı iddia edilen Kızılay'a ait kavurma ve kıyma konservelerinin görüntülerinin yankıları sürerken, skandalla ilgili Taşar'dan manidar cevap geldi!

Twitter hesabından yaptığı ilk açıklamaya tepki olunca paylaşımını silen Cemal Taşar, daha sonraki tweetinde, "Ahmaklara verilecek cevap sükuttan ibarettir" dedi.

Sosyal medya kullanıcılarının otelde görüntülenen Kızılay'ın etleriyle ilgili sorularını da cevaplamayan Taşar, soru soranları engelledi.

Öte yandan Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli de Kızılay'a ait etlerin görüntülendiği dönemde Cemal Taşar'a ait Taşar Otel'de konakladı.

Taşar'ın Devlet Bahçeli'ye de Kızılay'a ait etlerden ikram edip etmediği bilinmiyor.

AKP'li Taşar'ın skandalla ilgili paylaşımı şöyle:

Sevgili Dostlar,

Mevlana ne güzel söylemiş, "Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım var lakin, bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye."

Ahmaklara verilecek cevap sukuttan ibarettir..."

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2020, 22:03
YORUM EKLE