CHP genel merkezinde kimler var?

Sandıklar kapandı gözler partilerin genel merkezlerine çevrildi. CHP genel merkezinde sadece görevli olan isimler bulunuyor

CHP genel merkezinde kimler var?

Yerel seçimlerde oy kullanma işlemi bitti.

Gözler siyasi partilerin genel merkezlerine dikildi.

CHP Genel Merkezinden gelen talimat üzerine, Genel Merkez'de görevli olan yöneticiler haricinde Milletvekilleri seçimleri bölgelerinde takip ediyor.

SADECE 5 YÖNETİCİ GENEL MERKEZDE

Bu nedenle CHP Genel Merkezinde sadece Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcı Onursal Adıgüzel, Hukuk Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, partinin Genel Merkezinde görev yapıyor.

Bilgi İşlem Birimine bağlı olarak 200 civarı gönüllü de veri girişi ve ıslak imzalı tutanakları toplamak, sonuçları karşılaştırmak üzere görevlerinin başında. Yine 15 civarı avukat ise Hukuk Birimine bağlı olarak gelen taleplere yanıt veriyorlar.

PARTİ YÖNETİMİNDEN ÖRGÜTLERE UYARILAR

Saat 16.00'da Türkiye'nin 32 ilinde sandıkların kapanması üzerine bu illerle irtibata geçildi. Saat 17.00 itibariyle ise tüm Türkiye'den gelen talepler ve bilgiler değerlendirilmeye başlandı.

CHP Genel Merkez girişinde ise kurulan dev ekrandan seçim sonuçları gelen misafirler tarafından takip edilebilecek. CHP yöneticilerinden örgütlere sıklıkla sandık güvenliği uyarıları yapılıyor. Parti yöneticileri özellikle sandıkların terk edilmemesini, provokasyonlara karşı dikkatli olunmasını vurguluyor.

Kaynak: Odatv

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 00:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER