CHP'li başkanların 'Boğaz' keyfi

CHP'nin 11 büyükşehir belediye başkanı, Ekrem İmamoğlu'nun organize ettiği çalıştay için bir araya geldi. Belediye başkanları, bu akşam eşlerin de katıldığı akşam yemeğinde buluştu. Çalıştay yarın Sultanahmet'te olacak

CHP'li başkanların 'Boğaz' keyfi

CİDDİGAZETE

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun ev sahipliği yaptığı, "CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanları Çalıştayı" yarın saat 10.00'da Sultanahmet Tunuslu Hayrettin Paşa Yalısı'nda yapılacak. Çalıştay öncesi CHP'li büyükşehir belediye başkanları ve eşleri, Ortaköy'deki akşam yemeğinde bir araya geldi.

CHP’li başkanların listesi şöyle:

İstanbul-Ekrem İmamoğlu

Ankara-Mansur Yavaş

İzmir-Tunç Soyer

Eskişehir-Yılmaz Büyükerşen

Adana-Zeydan Karalar

Mersin-Vahap Seçer

Hatay-Lütfü Savaş

Muğla-Osman Gürün

Aydın-Özlem Çerçioğlu

Tekirdağ-Kadir Albayrak

Antalya-Muhittin Böcek

ORTAKÖY’DE BULUŞTULAR

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun davetlisi olarak İstanbul'a gelen CHP'li 10 Büyükşehir Belediye Başkanı, yarın gerçekleştirilecek çalıştay öncesinde Ortaköy'deki Feriye Lokantası'nda bir araya geldi. Başkanlar, eşleri ile birlikte İstanbul'un simgeleri Boğaz, Ortaköy Camii ve köprü önünde poz verdi.

CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanları, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun davetlisi olarak kente geldi. Davetliler, yarın Sultanahmet'te düzenlenecek “Büyükşehir Belediye Başkanları Çalıştay”ı öncesinde Ortaköy'deki Feriye Lokantası'nda bir araya geldi. Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu, misafirlerini ev sahibi sıfatıyla karşıladı. Başkanlar, İstanbul'un simgeleri boğaz, Ortaköy Camii ve köprü önünde poz verdiler.

Tarihi pozda Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve eşi Nazan Savaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve eşi Neptün Soyer, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve eşi Meral Seçer, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve eşi Nuray Karalar, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve eşi Nursen Yavaş, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve eşi Gülsün Gürün, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve eşi Gülseren Albayrak yer aldı.

Fotoğraf karesinde yer almayan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ise çalıştaya yarın katılacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2019, 17:01
YORUM EKLE