CHP’li Mahmut Tanal: Tehdit ediliyorum

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, ''Şanlıurfa Akçakale'deki usulsüzlüklerin üzerine gittiğim için Bakan'ın göreceği şekilde tehdit ediliyorum'' dedi

CHP’li Mahmut Tanal: Tehdit ediliyorum

CiddiGazete- CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Şanlıurfa’nın Akçakale Belediyesi’nde yaşanan usulsüzlüklerin üzerine gittiği için tehdit edildiğini duyurdu.

Tanal, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“1- Şanlıurfa Akçakale'deki usulsüzlüklerin üzerine gittiğim için Bakan'ın göreceği şekilde tehdit ediliyorum. Bir vekili böyle tehdit eden Şanlıurfa halkına neler yapmaz...

2- Ne hikmetse tehditçi trolün tek bir takipçisi var, o da elinden keleş düşmeyen Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya'nın Göç İdaresi personeli yeğeni M. Y...

Bu tehditlere pabuç bırakmayız.

3- Akçakale Belediyesi'nde yaşananların binde biri muhalefetin elindeki bir belediyede yaşansaydı, çoktan kayyum atanmıştı.”

‘YOK ÖYLE HESABI KAPATIP KURTULMAK!’

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, daha sonra paylaştığı mesajlarda ise şu ifadelere yer verdi:

“1- Şanlıurfa Akçakale’de yaşananları ifşa ettiğim için “ÖSO keleşi” diye başlayıp beni tehdit eden şahıs, hesabını kapatarak kurtulacağını sanıyor.

Kayıtları aldık. Hukuki süreci başlatacağız.

Yok öyle hesabı kapatıp kurtulmak! O hesabı kullananlar tespit edilecek.

2- Tehditçi trolün tek takipçisinin, Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya’nın keleşi elden düşürmeyen yeğeni, (Göç İdaresi) personeli Murat Yalçınkaya olması dikkat çekiyor. Apar topar kapatılan sayfada hep Başkan Yalçınkaya paylaşımları var.

3- Yeğen Murat Yalçınkaya da Akçakale Belediyesi’ndeki usulsüzlüklerden bahsetmemden dolayı şahsıma hakaretlerde bulundu. Başkanın yeğenini ve hakaret eden diğer akrabalarını da şikayet edeceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 12:48
YORUM EKLE