Ciddigazete.com yazdı, Akşener ziyarete gitti

İyi Parti Doğa ve Çevre Politikaları Başkanı Arzu Önşen'in, "evcil hayvan üretimi ve ticareti" yaptığı ciddigazete.com'da dün haber oldu. Akşener de bugün Ankara'da hayvan barınağını ziyaret etti!

Ciddigazete.com yazdı, Akşener ziyarete gitti

CiddiGazete- İyi Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın'ın, "İl ve ilçe başkanları aday olmasın" talimatına rağmen, son kurultayda GİK listesine yazılan İyi Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Arzu Önşen, daha sonra başkanlık divanına alındı ve "Doğa ve Çevre Politikaları Başkanı" oldu.

K9 köpek üretim ve satış çiftliği olan Arzu Önşen'in İyi Parti'nin doğa ve çevreden sorumlu "genel başkan yardımcılığı"na atanmasına, doğa ve hayvanserler tepki gösterdi.

İyi Parti kurucularından Banu Aydın, Meral Akşener'e hitaben attığı twitlerle, evcil hayvan üretimi ve ticareti yapan Arzu Önşen'in "Doğa ve Çevre Politikaları Başkanı" olmasını eleştirdi.

Dün akşam yaşanan bu gelişmenin ardından İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün TBMM'de yapılan grup toplantısının ardından, Ankara'daki "Patiliköy" isimli derneğe ait hayvan barınağını ziyaret etti.

Arzu Önşen, Akşener'in hayvan barınağını ziyaretiyle ilgili sosyal medya hesabından henüz bir paylaşım yapmadı.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2020, 23:22
YORUM EKLE