CNN Türk iyice ayağa düştü

Dünyada haber yapılmayan tek CNN uzantısı olan CNN Türk'te dün gece yayıncılık adına yeni bir rezalete imza atıldı. İktidar yanlılarıyla anket firması sahibi arasındaki diyalog, izleyelerin yüzünü kızarttı

CNN Türk iyice ayağa düştü

CiddiGazete- CNN Türk’te Başak Şengül’ün sunduğu Akıl Çemberi programında yayıncılık adına yüz kızartan diyaloglar başladı.

İktidara yakın isimlerden, Gökçek ailesinin kanalında çalışan Latif Şimşek ile AKP’li Zafer Şahin’in konuk olduğu programda Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz birbirine girdi.

Latif Şimşek’in anketlerinde "AKP’yi düşük göstermekle" suçlamasının ardından Özkiraz da canlı yayına telefonla bağlandı. Özkiraz, Latif Şimşek’e tepki göstererek, "AKP yüksek çıktığı zaman beni programına konuk alıyordun" dedi.

CNN Türk’e de tepki gösteren Özkiraz, "anketlerinin bir kere bile haber yapılmadığı kanalda Avrasya Araştırma Şirketine iftira atıldığı" gerekçesiyle kanal yönetimine tepki gösterdi.

Bu sözlerin ardından Zafer Şahin de tartımaya müdahil oldu. Şahin Özkiraz’ın Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya salgına karşı eksik önlem alındığı gerekçesiyle attığı tweetleri okuyarak karşılık vermeye çalıştı.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2020, 20:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET ŞAHİN
MEHMET ŞAHİN - 7 ay Önce

herzamanki haliniz