'Çocuklarımın ömründen alsın'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın düzenlediği video konferans toplantısında AKP'li Belediye Meclis Meryem Demir, "Çocuklarımın ömründen alsın, size versin" dedi

CiddiGazete- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın il ve belediye başkanlarıyla yaptığı video konferans toplantısında, AKP Çorum Kadın Kolları Başkanı ve AKP Belediye Meclis Üyesi Meryem Demir, Erdoğan’a, “İnsan kendi ömründen vazgeçebilir ama bazen diyorum ki; çocuklarımın ömründen alsın size versin” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın il ve belediye başkanlarıyla gerçekleştirdiği toplantıya Çorum’da AKP İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günal, AKP Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur katıldı.

Toplantıda söz alan AKP Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Kızmayın ama bir şey söyleyeceğim. İnsan kendi ömründen geçebilir. Ama bazen diyorum ki, çocuklarımın ömründen alsın size versin. Çünkü bu ülke için o kadar önemlisiniz” diye konuştu.

Erdoğan ise AKP’li Demir’in sözlerine karşılık, “Haşa... Allah onları en güzel şekilde yetiştirmeyi hem size, hem bize nasip eylesin” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2020, 07:53
YORUM EKLE