Cumhur İttifakı'nın adayı kim?

İyi Parti Siyasi İşler Başkanı Cihan Paçacı, Millet İttifakı'nın adayının kim olacağına ilişkin soru üzerine "Cumhur İttifakı'nın adayı da belli değil. Acaba Sayın Erdoğan, kaybedeceği bir seçime girer mi?" dedi

Cumhur İttifakı'nın adayı kim?

CiddiGazete- İyi Parti Siyasi İşler Başkanı Cihan Paçacı, Konya'da basın mensuplarıyla bir araya geldi. Paçacı, partisinin il başkanlığında düzenlediği toplantıda, İyi Parti kurulduktan sonra Türkiye'de siyaset anlayışının değişmeye başladığını söyledi.

İyi Parti'nin millete dayanan bir politika izlediğini ifade eden Paçacı, "Sayın Genel Başkanımızın politika yapma tarzı, yani vatandaşa bizzat gidip vatandaşın dertlerini, sıkıntılarını dinlemek ve çözümü de yine onlarla ortak bir şekilde gerçekleştirecek bir politika izlemesi, vatandaşımızın partimize olan teveccühünü arttırdı" dedi.

"ERDOĞAN KAYBEDECEĞİ SEÇİME GİRER Mİ?"

Paçacı, bir gazetecinin, "2022 yılının, seçim için uygun görülen bir tarih olduğunu ifade ediyorsunuz. Cumhur İttifakı'ndan 'Adayları yok' eleştirileri geliyor, nasıl değerlendirirsiniz?" sorusu üzerine, şunları kaydetti:

"Millet İttifakı'nın adayı belli değil; evet. Yani Cumhur İttifakı seçim tarihini açıklasın, bizim adayımızı da o zaman öğrenmiş olurlar. Peki Cumhur İttifakı'nın adayı belli mi? Cumhur İttifakı'nın adayı da belli değil. Yani herkes Recep Tayyip Erdoğan aday gibi düşünüyor. Bunu Sayın Devlet Bahçeli ifade etti ama Sayın Cumhurbaşkanı'ndan 'Ben adayım' sözünü duymadık. Acaba Sayın Erdoğan, kaybedeceği bir seçime girer mi?"

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2021, 15:23
YORUM EKLE