Davutoğlu 'ittifak' yapacak mı?

Temel Karamollaoğlu, "İttifaklar değişebilir, yeni ittifaklar kurulabilir. Görüşmelerimiz, dirsek temaslarımız var” ifadelerine Ahmet Davutoğlu cephesinden cevap geldi

Davutoğlu 'ittifak' yapacak mı?

CiddiGazete

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun "ittifak"la ilgili açıklamalarının ardından yeni parti çalışmalarını hızlandıran Ahmet Davutoğlu'nun ekibinde yer alan AKP Konya eski milletvekili Ömer Ünal'dan cevap geldi. Ünal, “Bizim herhangi bir ittifak arayışımız yok. Biz tek başına iktidar olmak için bu yola çıktık” dedi.

Herhangi bir parti ile ittifak arayışında bulunmadıklarını vurgulayan Ömer Ünal, “Ahmet Davutoğlu”nun liderliğinde tek başına iktidara gelecek bir hareketi inşa etmeye çalışıyoruz. Biz toplumun tamamını kucaklayacak bir hareket için yola çıkıyoruz” diye konuştu.

“KONYA’DA EN KISA SÜREDE PARTİ BİNASINI TUTACAĞIZ”

Konya’da parti binası için son hazırlıkların tamamlandığını da söyleyen Ömer Ünal, “Konya’da yeni parti binamız için belirlediğimiz beş yer var. Bu yerler için görüşmelerimizi tamamladık. Sayın Davutoğlu’nun da buralar için görüşünü aldıktan sonra en kısa sürede parti binasını tutacağız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2019, 14:13
YORUM EKLE