Dervişoğlu'nu pişman ettiler!

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dursun Müsavat Dervişoğlu istifa eden milletvekili için twitterdan, "Bir günde kurucu, bir haftada GİK, üç ayda genel başkan yardımcısı, yedi ayda milletvekili oldun. Partiden de istifa et” diye yazdı; takipçileri tepki yağdırdı

Dervişoğlu'nu pişman ettiler!

CİDDİGAZETE

İstanbul Milletvekili Mehmet Fatih Şeker'in istifa etmesi İYİ Parti'yi karıştırdı. Parti tabanının tanımadığı Şeker'i koruma çemberine alıp hızlı adımlarla zirveye taşıyan genel başkan Meral Akşener'in kararı tartışılmaya başlandı.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dursun Müsavat Dervişoğlu, Şeker'i kurucu, GİK üyesi, genel başkan yardımcısı ve milletvekili yapan Meral Akşener'e yüklenemeyince, faturayı partiden istifa eden Mehmet Fatih Şeker'in "adamlığı"na kesti.

Dervişoğlu attığı twitte şöyle dedi: "Adam zannedildiğin için bir günde kurucu, bir haftada GİK, üç ayda genel başkan yardımcısı, yedi ayda milletvekili oldun. Senin yaptığın duyguları istismar, samimiyeti suistimaldir. Şeref ve haysiyet kavramları kağıda nakşettiğin sıradan cümlelerden ibaret değilse milletvekilliğinden de istifa et!"

Dervişoğlu'nun bu paylaşımından sonra ortalık karıştı. Takipçileri Dervişoğlu'nun ifadelerine sert çıkarak, Mehmet Fatih Şeker hakkında tasarrufta bulunan Meral Akşener'i de eleştirmesini istedi ayrıca, MHP'den ve CHP'den istifa edip İYİ Parti'ye gelen isimleri hatırlattı.

İşte o twitler:

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2018, 22:57
YORUM EKLE