Devlet Bahçeli İstanbul'a gelmeyecek

"Mitili İstanbul'a atacağım" diyen Devlet Bahçeli, Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ı İstanbul'a gönderdi. Bahçeli, 50 il başkanıyla Ankara'da toplanacak ve 23 Haziran seçimelerini Başkent'ten izleyecek

Devlet Bahçeli İstanbul'a gelmeyecek

CİDDİGAZETE

23 Haziran seçimleri için daha önce 31 il başkanını iftar programlarında konuşma yapmakla görevlendiren Devlet Bahçeli, bugün de kalan 50 il başkanını MHP Genel Merkezi’nde toplayacak.

Bahçeli, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da önce 250 binden fazla hemşehrisi olan 15 il başkanını daha sonra 130 binden fazla hemşehrisi bulunan 16 il başkanını topladı.

Devlet Bahçeli’nin talimatı üzerine söz konusu il başkanları İstanbul’a giderek seçim çalışmalarına katıldı. Bahçeli, bugün de kalan 50 ilin başkanını topluyor.

SORU İŞARETLERİNİ GİDERİN

MHP Genel Merkezi’nde yapılacak toplantıda Bahçeli, il başkanlarına hemşehri stratejisini anlatacak. Özellikle il başkanlarının hemşehrilerinin adreslerinin tek tek tespit edilerek, ev ziyaretlerinin yapılmasını isteyecek olan Bahçeli, seçmenle birebir iletişim kurulması talimatını verecek.

Bahçeli, “Vatandaşların seçimle ilgili akıllarındaki soru işaretlerini giderin” diyecek. Bahçeli’den yürütülecek çalışmalar hakkında talimatları almalarının ardından il başkanları, bu hafta içerisinde İstanbul’a gidecek. Cumhur İttifakı’nın ruhuna bağlı olarak seçmenle diyalog kuracak olan il başkanları, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın koordinesinde hemşehri derneklerine gidecek ve ev ziyaretleri yapacak.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 12:19
YORUM EKLE