Devlet Bahçeli'nin 'sakal' sırrı!

Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli'nin, 22 gün aradan sonra geldiği MHP genel merkezindeki sakallı görüntüsü büyük sürpriz oldu. Dış görünüşüne özen gösterdiği bilinen Bahçeli, neden sakal bıraktı?

Devlet Bahçeli'nin 'sakal' sırrı!

CİDDİGAZETE/özel

Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli'nin 22 gün aradan sonra geldiği MHP genel merkezindeki sakallı görüntüsü, günün en çok konuşulan konularından biri oldu.

Giyimine ve kişisel bakımına büyük özen gösterdiği bilinen Devlet Bahçeli, hayatında ilk kez sakal bıraktı. Bahçeli'nin neden sakal bıraktığıyla ilgili MHP genel merkezinden resmi bir değerlendirme gelmedi ancak CiddiGazete'nin ulaştığı kulis bilgilerinden ve sosyal medyada paylaşılan fotoğraflardan gerçek ortaya çıktı.

DOKTORLAR ENFEKSİYONA KARŞI UYARDI

Üst solunum yolu enfeksiyonu (subakut bakteriyel endokardit) nedeniyle 22 gündür tedavi gören Bahçeli'nin rahatsızlığı tam olarak geçmedi.

Genel başkan yardımcıları, "14 Ekim Pazartesi günü genel merkeze gelecek" dedikleri için Devlet Bahçeli, büyük risk alıp partililerle buluştu.

Bahçeli, doktorların önerisiyle, enfeksiyon riskine karşı da sakal traşı olmadı. Traş olurken meydana gelebilecek en küçük bir kanamanın bile enfeksiyona yola açabileceği uyarısı yapıldı ve Bahçeli, hayatında ilk kez sakallı haliyle partililerin karşısına çıktı.

KOLUNDA 'KELEBEK'LE GELDİ

Hatta Devlet Bahçeli, tedavisi devam ettiği için sol kolundaki damar yolu serum aparatını bile çıkartmadı.

Partililerle hatıra fotoğrafı çektiren Bahçeli'nin kolundaki "kelebek", partililerin sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarda dikkatlerden kaçmadı.

Akşam saatlerine kadar genel merkezde durmayan Devlet Bahçeli, kabullerini bitirip, dinlenmek için tedavisine devam edilen Bilkent Otel'e döndü.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, akşam saatlerinde yaptığı ziyarette, Devlet Bahçeli genel merkezde olmadığı için, genel başkan yardımcısı Edip Semih Yalçın'la görüştü.

Ciddi Gazete Özel Haber

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2019, 02:55
YORUM EKLE