Doğu Perinçek böyle vurdurdu!

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in, 12 Eylül darbesinden önce, Aydınlık Gazetesi'nin manşetinden ülkücülerin kişisel bilgilerini verip öldürülmelerine neden olduğu biliniyor. O gazetelerin manşetlerini Antalya Milletvekili Feridun Bahşi paylaştı

Doğu Perinçek böyle vurdurdu!

CiddiGazete- Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, AKP-MHP ortaklığından doğan Cumhur İttifakı'nın en önemli destekçilerinden biri olarak biliniyor. Perinçek, bu nedenle zaman zaman da eleştirilerin hedefi oluyor.

Maocu olduğu bilinen Doğu Perinçek, "Atatürkçü kimliği"ni de kullanarak TSK'ya yakın durma politikasından da vazgeçmiyor.

Devlet Bahçeli'nin talimatıyla "Öncü Gençlik"le İstanbul Ülkü Ocakları'nın ortak düzenledikleri protesto eylemlerinden sonra, Perinçek'in şimdi de AKP-MHP işbirliğine destek vermesi, akıllara Aydınlık Gazetesi'nin 12 Eylül öncesinde attığı manşetleri getirdi.

Ülkücülerin isimlerini, işyerlerini, evlerini, işlerinden çıkıp evlerine gittikleri yolu, saat kaçta o yoldan geçtiklerini, aile bireylerinin nerelerde çalıştıklarını, ikametlerini tek tek yazıp, üzerlerine bir de suç isnat ederek hedef gösteren Perinçek'in Aydınlık Gazetesi, bugün yine gündeme geldi.

Türk milliyetçisi kimliğiyle tanınan İYİ Parti Antalya Milletvekili emekli ağır ceza hakimi Feridun Bahşi, Doğu Perinçek'in gazetesine ait birinci sayfaların görüntülerini paylaştı.

Feridun Bahşi, Perinçek'in bebek katili Abdullah Öcalan'a çiçek verirken çekilmiş görüntülerini de Aydınlık Gazetesi'nin görsellerine ekleyerek şöyle dedi:

- Provokatörlükte ve iftirada dün neredeysen bu gün de oradasın Doğu Perinçek.

- 7’sinde neysen, 70’inde de o’sun...

İŞTE BAHŞİ'NİN PAYLAŞTIĞI GÖRSELLER:

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2021, 22:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
hakverdi satılmış
hakverdi satılmış - 12 ay Önce

Eli kanlı ülkücü katilleri topal Perinçek in hangi karanlık mahvillere çalıştığı belli değil bizim en büyük pismanligimiz 12 Eylül öncesi bu alcaga eylem koyamamamiz yöneticilerin mit yada polis ajanı olduğunu ortaya koymuştur Mamak ceza evinde d blokta MHP yöneticileriyle yemek yiyip beraber takılıyorlar di n kemal zeybek ve y okuyan ile bir yerler koruyor bu alcagi