Dünya şampiyonundan Kılıçdaroğlu'na ziyaret

Jimnastik Dünya Şampiyonası'nda altın madalya kazanan EGO Spor Kulübü sporucusu Ayşe Begüm Onbaşı, Mansur Yavaş'la birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti

Dünya şampiyonundan Kılıçdaroğlu'na ziyaret

CiddiGazete- Aerobik Jimnastik Dünya Şampiyonası’nda altın madalya kazanan ABB EGO Spor Kulübü sporucusu Ayşe Begüm Onbaşı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ayşe Begüm Onbaşı ile sporcular Ümit Şamiloğlu, Erkut Ergin, Emir Erışık, Baş Antrenör Mehmet Ali Ekin, ABB EGO Spor Kulübü Başkanı Akın Hondoroğlu ve ABB EGO Spor Kulübü Genel Koordinatörü Taner Özgün'ü kabul etti.

Ziyarette, TBMM Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Spor Kurulu Başkanı Kenan Nuhut ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da yer aldı

Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Aerobik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Ayşe Begüm Onbaşı, organizasyonun en iyi sporcusu seçildi.

Büyükler kategorisinde ilk dünya şampiyonluğuna ulaşanAyşe Begüm Onbaşı, şampiyonada imza attığı tarihi başarının ardından bir ödüle daha layık görüldü.

Milli cimnastikçi, organizasyonun en iyi sporcusu seçilerek Uluslararası Cimnastik Federasyonu tarafından da onurlandırıldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2021, 22:16
YORUM EKLE