Egemen Bağış'a güldüren savunma!

Uçakta Egemen Bağış ve Ali Bayramoğlu'nun şampanyalı fotoğrafları ortaya çıkınca Bayramoğlu fotoğrafların doğru olduğunu ve yurt dışı gezisinden dönüşte çekildiğini söyledi. AKP'li trol grubu ise fotoğrafların montaj olduğunu savundu!

Egemen Bağış'a güldüren savunma!

CiddiGazete- Prag Büyükelçisi Egemen Bağış ile yazar Ali Bayramoğlu'nun uçakta şampanyalı fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu.

Fotoğrafın 2011 yılına ait olduğunu söyleyen Bayramoğlu, "O fotoğraf 2011'de Egemen Bağış AB Başmüzakerecisi iken şimdi hatırlamadığım bir ülkeye yaptığı resmi yurtdışı ziyareti dönüşü devletin uçağında çekildi. Ben de gazeteci olarak o ziyareti izlemiştim. O tarihlerde Sezgin Baran Korkmaz muhtemelen henüz Kars'taydı. Şampanya da herhalde bakanın ikramıydı" dedi.

Külliyetv isimli YouTube kanalında Egemen Bağış'ı savunmaya çalışan bir grup, Ali Bayramoğlu'nun yer ve tarih vererek kabul ettiği fotoğrafların "montaj" olduğunu iddia etti.

Komik ölçümlerle şişenin duruşunu, mantarın boyutunu değerlendiren troller, Egemen Bağış'a "FETÖ"nün "tezgah" kurduğunu savundular.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2021, 11:24
YORUM EKLE