Enginyurt 'Çakıcı' tweetini sildi!

MHP'den ihraç edilen Ordu milletvekili Cemal Enginyurt, Alaattin Çakıcı'nın Kemal Kılıçdaroğlu hakkındaki sözleriyle ilgili yorum yaptı. Enginyurt, Çakıcı'ya tepki gösterdiği tweetini kısa süre içinde sildi

Enginyurt 'Çakıcı' tweetini sildi!

CiddiGazete- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, grup toplantısında yaptığı konuşmada, Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli'yi eleştirdi ve "Mafya liderlerini, uyuşturucu kaçakçıları serbest bırakıp düşünce suçlularını hapsetmekten vazgeçecek misin?" ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alan Alaattin Çakıcı, yazdığı mektupta Kılıçdaroğlu'na hem hakaret etti, hem tehdit etti.

CHP'lilerin tepki gösterdiği Çakıcı'ya MHP'den ihraç edilen Cemal Enginyurt da tepki gösterdi. Ancak Enginyurt, Çakıcı'ya tepki gösterdiği tweetini kısa süre sonra sildi.

"HİÇ KİMSENİN BİR PARTİ GENEL BAŞKANINA AĞIR HAKARET ETME HAKKI YOKTUR"

Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, "CHP Genel Başkanı'nı sevmeyebilirsiniz, fikirleri sizin için önemsiz olabilir. Lakin hiç kimsenin bir parti genel başkanına ağır hakaret etme hakkı yoktur" dedi.

Enginyurt'un sildiği tweeti şöyle:

"CHP Genel Başkanını sevmeyebilirsiniz, fikirleri sizin için önemsiz olabilir. Lakin hiç kimsenin bir parti Genel Başkanına, ağır hakaret etme hakkı yoktur. Eğer buna karşı çıkmazsak, yarın önüne gelen Parti liderlerine hakaret eder. Fikri olan söylesin, kötü söz kimseye yakışmaz."

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2020, 15:32
YORUM EKLE