Enginyurt'tan tepki çeken paylaşım

Oyuncak İphone kırarak ABD'yi protesto eden MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, şimdi de boşanan erkekleri ve EYT'liler'i düşman ilan etti

CİDDİGAZETE

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medyadan EYT’liler ile boşanan çiftleri hedef alan bir paylaşım yaptı. Uluyan, oyuncak İphone kırarak ABD'yi protesto eden, AKP'li milletvekillerinin "Adam yerine koymuyorlar" deyip kendisiyle görüşmediğinden dert yanan, Ülkücülere ağır hakaretler eden kripto yazar Cem Küçük'e sarılıp "Kardeşim" deyip fotoğraf çektiren, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in cemaat evleri için "Güzel insanların yetiştiği, güzel bir yerdir" diyen Cemal Enginyurt, en son sosyal medya paylaşımında, "Emeklilikte Yaşa Takılan" vatandaşları ve eşinden boşanan erkekleri hedef aldı.

“Bu ülkede MHP’li ve Ak Partili olmak çok zor. Ne kadar ortak düşman var” ifadelerini kullanan Enginyurt, "düşman listesini" şöyle sıraladı: “FETÖ, LGBT, PKK, TKP, İP, SP, AZINLIK KOMÜNİSTLER, BAROLAR, MİMARLAR ODASI, SOL SENDİKALAR, EYT, ZİLLET ZİHNİYETİ, SARHOŞLAR, HANIMINDAN BOŞANMIŞLAR, PARAYI KAYBETMİŞLER. NE YAPSANIZ BOŞ ZAFER BİZİM.”

İşte Enginyurt'un çok sayıda tepki alan paylaşımı:

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 14:49
YORUM EKLE