Erdoğan 1 milyon liralık davayı kaybetti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçen yıl ocak ayında kendisinden "sözde cumhurbaşkanı" diye bahseden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na açtığı 1 milyon liralık tazminat davasını kaybetti

Erdoğan 1 milyon liralık davayı kaybetti

CiddiGazete- Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçen yıl ocak ayında kendisinden "sözde cumhurbaşkanı" diye bahseden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na 1 milyon liralık tazminat davası açmıştı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Onurlu yargıçlar, kararları ile Erdoğan’a ders vermeye devam ediyor! Genel Başkanımızın, 'yolsuzluk, sözde Cumhurbaşkanı...' eleştirilerine karşı 1 milyon TL talepli dava açmış olan Erdoğan, bugünkü duruşmada yine kaybetti! Kemal Kılıçdaroğlu yine kazandı! Zira hep haklı..." ifadelerini kullandı.

Kemal Kılıçdaroğlu, geçen yıl ocak ayında "Sözde Cumhurbaşkanı dedim diye bana 1 milyon liralık tazminat davası açmış. Teşekkür ederim 1 milyon liralık dava açtığı için. Ben 1 paralık tazminat davası açıyorum. Değeri bu çünkü" demişti.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2022, 09:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
cemil c.
cemil c. - 4 hafta Önce

Sn Cumhurbaşkanı Kemal beyden 1 milyon tazminat istiyor. Sn Kılıçdaroğlu Recep beyden 5 kuruş tazminat istiyor. Bu çok mantıklı. Kemal beyin tv.lerde görüyoruz evi ve mutfağı var. Recep bey ise parmağımdaki yüzükten başka bir şeyim yok demişti. Geçenlerdede kendisini kastederek bu fakir kardeşinize sahip çıkın demişti. Neyse; zenginin 10 metrekarelik eski tip mutfağı, fakirin saray görmüş yüzüğü çenemi yordu.

Durdu Doymaz
Durdu Doymaz - 4 hafta Önce

Emeğinize yüreğinize sağlık atadıkları bile kurtaramamış malesef.