Erdoğan'ın yayınında 'dislike' rekoru

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın YKS'ye gireceklere yönelik Youtube üzerinden yaptığı canlı yayında eleştiri olunca yorumları kapattılar ancak "dislike"a çözüm bulamadılar. "Dislike" nedir?

Erdoğan'ın yayınında 'dislike' rekoru

CiddiGazete- AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, YKS hakkında öğrencilerin sorularını cevaplamak için video konferans ile Youtube üzerinden canlı yayına katıldı.

Erdoğan'ın, "Sınav tarihi 27-28 Haziran olarak belirlendi. Böylece ilk tarihe göre hazırlık yapan öğrencilerin gereksiz yere yaklaşık bir ay daha sınav stresi yaşamalarının önüne geçildi" ifadeleri üzerine aylardır salgın ve sınav belirsizliği nedeniyle sorun yaşayan gençler büyük tepki gösterdi.

Yayının "Oy yok" tepkileri üzerine yoruma kapatılması gençleri daha da öfkelendirdi.

Gençler, #OyMoyYok protestosunu sosyal medyaya taşırken Youtube'da yayınlanan videonun adeta "dislike" rekoru kırdığı görüldü.

Videoda dislike sayısının 206 bine ulaştığı görüldü. Beğeni sayısı ise 34 binde kaldı.

DİSLİKE NEDİR: Youtube'da, beğenmeme simgesinin tıklanması.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2020, 15:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet ersin
Ahmet ersin - 2 yıl Önce

Gençler ne istiyor.iş istiyor aş istiyor .aveupadaki gibi özgūrce konuşmak istiyor..birbiriyle uğraşan 80 kadarkoltuğu birakmayan işe değil ağzi konuşan idoliji bağli siyasetçileri .yūzlerce korumayla gexen siyasetçileri istemiyor bu halk .laf karnimizi doyurmuyor ihracat lazim

Cengiz Kaan
Cengiz Kaan - 2 yıl Önce

Eleştiriye de hazır olmalıdır!..

Salih Karakaya
Salih Karakaya - 2 yıl Önce

Olacağı buydu, virüsten herkes işsiz kaldı sen ev kredisi teminatını %70 -%90 çıkardın insanlara küfür eder gibi. zaten dünya ekonomik krize girmiş ülkeler nasıl çıkacağiz diye kara kara düşünüyorlar Sende ev kredisi ile millete ev aldırt sonra kriz çıktıpında herkes icralık olsun böyle saçmalığa artık kimse oy moy yok der.