Erdoğan istesin kapısında temizlikçi olurum

Bilecik'in AK Partili belediye başkanı Selim Yağcı, milletvekili olmak istediğini belirterek, "Erdoğan çağırsın kapısında temizlikçi olurum" diyerek bağlılığını ifade etti

Erdoğan istesin kapısında temizlikçi olurum

Biatta sınır yok... Milletvekilliği adaylığını düşünebileceğini söyleyen Bilecik’in AK Partili belediye başkanı Selim Yağcı, “Recep Tayyip Erdoğan ‘Gel kapımda temizlikçi ol’ derse, gider temizlikçilik yaparım” dedi. 2004 yılında seçilen ve üç dönemdir görevde olan Bilecik Belediye Başkanı Yağcı, belediye encümen toplantısında konuştu.

Kendisini eleştirenlere “Milletin emrindeysek şamar oğlanı da değiliz” diye cevap veren Yağcı, bundan sonra milletvekili adaylığını da düşünebileceğini söyledi. Yağcı sözlerine şöyle devam etti: “Ben üç dönemdir belediye başkanlığı yapıyorum. Bunun benim adıma, şehrim adına yeterli olduğunu düşünüyorum. Siyasetin diğer noktaları ve milletvekilliği tabii ki düşünülür. Bundan sonra eğer partimin yetkili organları uygun görürse bundan büyük mutluluk yaşarız ama havalara uçmayız. Çünkü bunu sürecin devamı olarak görürüz. Ama olmazsa da küsmeyiz. Çünkü biz bu davanın adamıyız. Recep Tayyip Erdoğan ‘Gel Selim, benim kapımda temizlikçi ol’ derse, temizlikçilik de yaparım. Ben takım oyuncusuyum. Liderim neyi emrederse, onu yapmaya hazırım. Biz bu yola baş koymuş insanlarız.”

YORUM EKLE