banner395
banner424

Erdoğan izin verdi, 'Bozkurt' işareti yaptı

Trabzon Şalpazarı'nın MHP'li belediye başkan adayı Refik Kurukız, AK Parti'nin aday tanıtım toplantısına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Bozkurt" işareti yapmak için istedi. Erdoğan, "Hadi yap bakalım" deyince, "Bozkurt" işareti yaparak diğer adayların yanına gitti

CİDDİGAZETE

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Trabzon belediye başkan adaylarını tanıttı. Törene, Şalpazarı'ndan MHP adına aday gösterilen Refik Kurukız'ın, "Bozkurt" işareti yapmak için Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'dan izin istemesi damga vurdu.

Recep Tayyip Erdoğan, adayların isimlerini teker teker okuyup sahneye çağırdı. Sıra Şalpazarı Belediye Başkan Adayı Refik Kurukız'a geldiğinde ikili arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Cumhurbaşkanı'yla tokalaşan Kurukız, "Bozkurt işareti yapabilir miyim sayın Cumhurbaşkanım?" dedi... Erdoğan da tebessüm ederek, "Hadi yap bakalım" dedi. MHP adayı Refik Kurukız'a, AK Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan izin çıkınca, 'Bozkurt' işareti yaptı. O sırada Erdoğan da Rabia işareti yaptı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER