Erdoğan'ı Erdoğan'a şikayet etti

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, AKP Genel Başkanı Erdoğan’ı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a şikayet etti

Erdoğan'ı Erdoğan'a şikayet etti

CiddiGazete- Demokrat Parti (DP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a coronavirüs (Covid-19) salgını önlemlerine uymadığı gerekçesiyle şikayet etti.

Sosyal medya hesabından “Sayın CUMHURBAŞKANIM şikayetim var !!!” notuyla, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ı da etiketleyerek bir video paylaşan Enginyurt şikayetlerini şöyle dile getirdi:

‘SAYIN CUMHURBAŞKANIM’

“Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan, siz ‘Mesafe, maske ve hijyene uyun' diyorsunuz, biz de ülkenin cumhurbaşkanı olmanız dolayısıyla size saygımızın gereği ve aynı zamanda sağlığımız için maske mesafe ve hijyen tedbirlerine uyuyoruz.

Lakin AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bu kurala uymuyor. Her gün 5-6 kongre yaparak, binlerce insanın kongre salonlarında maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaksızın sağlıklarını riske atıyor.

Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan, size AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı şikayet ediyorum, lütfen uyarınız, maske, mesafe ve hijyene uymasını öneriniz.”

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2021, 15:26
YORUM EKLE