Fransız askılı yüzle ilk 'politik' poz

"Fransız askısı" adı verilen yöntemle yüzünü gerdiren 57 yaşındaki Seda Sayan, ilk "siyasi" buluşmasını AKP'li Abdülkadir Aksu'yla yaptı

Fransız askılı yüzle ilk 'politik' poz

CiddiGazete- "Fransız askısı" adı verilen yöntemle yüzünü gerdiren 57 yaşındaki Seda Sayan, gündem olmuştu.

Yeni yüzüyle gece gezmelerine başlayan şarkıcı Seda Sayan, ilk buluşmasını İçişleri eski Bakanı ve Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı AKP'li Abdülkadir Aksu ile yaptı.

Seda Sayan, Aksu ailesiyle yediği yemeği şu cümlelerle paylaştı: "Canım, kıymetlim değerli büyüğüm sayın bakanımız #abdulkadiraksu ve canım kardeşim #murataksu güzel eşi @caglashnaksu ile akşam yemeği."

FRANSIZ ASKISI NEDİR?

Fransız yüz askısı, ameliyatsız yüz germe olarak literatürde yerini aldı. Klasik yüz germeye nazaran kesi olmadan yapılan, daha hızlı ve daha az komplikasyona sahip bir uygulamadır.

Fransız Askı olarak tabir edilen, kırçıllı dokuya sahip ipler sayesinde yüz bölgesindeki elmacık, gıdı, çene, kaş, boyun gibi bölgeleri daha ön plana çıkarak sarkan derinin yukarı doğru toplanması hedeflenir.

Bu fiziksel sonucun yanı sıra askı uygulaması ile birlikte uygulama alanında kolajen dokusu üretimi de tetiklenmektedir.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2020, 22:46
YORUM EKLE