'Gazozcu' Nuri Alço MHP'de

"Soğuk bir gazoz ister misin yavrum?" repliğiyle ünlenen tecavüz sahnelerinin unutulmaz ismi Nuri Alço, bugün MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter'i ziyaret etti. Alço'ya menajer Ceylan Çalışkan da eşlik etti

'Gazozcu' Nuri Alço MHP'de

CİDDİGAZETE

2019 yerel seçimleri için geri sayım sürerken partilerin adaylarıyla ilgili her gün yeni bir isim konuşuluyor. AKP'yle yola çıktıkları Cumhur İttifakı yerelde yolda kalan MHP'de Melih Gökçek bombasının ardından yine parti kaynakları tarafından ortaya atılan İstanbul Büyükşehir Belediye eski başkanı Bedrettin Dalan ismi kulislerde dolaşmıştı. Dalan'ın "aklımı peynir ekmekle yemedim" çıkışıyla adaylığı yalanlamasının ardından MHP genel merkezi sürpriz bir ziyaretçiyi ağırladı. Canlandırdığı "tecavüzcü" karakteriyle Türk sinemasında önemli bir yer edinen Nuri Alço, MHP genel merkezini ziyaret etti ve Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter ile görüştü.

Görüşmenin nezaket ziyareti olduğu belirten Yönter, "Türk sinemasının duayen isimlerinden Nuri Alço ile Türk futbolunun yüz aklarından değerli hemşerim Ceylan Çalışkan ziyaretime geldiler, kendilerine teşekkür ederim" dedi.

Belçika'da ve Eskişehirspor'da futbol oynayan Çalışkan, 1995 yılında profesyonel menajerlik yapmaya başladı. Drogba, Elmander, Delgado, Fatih Tekke, Cenk Tosun gibi isimlerin de menajerliğini yaptı.

"Soğuk bir gazoz ister misin yavrum?" repliği ile akıllara kazınan Alço ise 300’e yakın Yeşilçam filminde oynadı. Alço’nun sinemada canlandırdığı karakterlerden ilham alan bir grup gencin kurduğu NARO (Nuri Alço Revival Organizasyon) adlı kuruluş, "Çare NARO'da" diyerek Alço'nun adını duvarlara yazmaya devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER