Genç Parti'nin yeni başkanı belli oldu

Genç Parti'nin yeni genel başkanı Cem Uzan'ın kardeşi Murat Hakan Uzan oldu

Genç Parti'nin yeni başkanı belli oldu

CiddiGazete- Genç Parti'nin 5. Olağan Kongresi yapıldı. Partinin kurucu genel başkanı olan ve 10 yıldır Fransa'da yaşayan Cem Uzan kongreye telekonferansla katılırken, kardeşi Murat Hakan Uzan yeni genel başkanı oldu.

Genç Parti 5. olağan kongresini Yenimahalle Belediyesi'ne ait “Dört Mevsim Salonunda” gerçekleştirdi. Cem Uzan kongreye telekonferans yöntemiyle bağlandı. Uzan, seçim vaadlerini sıraladıktan sonra, yeni genel başkanın Hakan Uzan olduğunu söyledi.

CHP Ankara milletvekili Gamze Taşçıer ve İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin de Genç Parti’nin kongresini takip etti.

GENÇ PARTİ’NİN LOGOSUNA EKLEME GELDİ

İki hilal, ortada yıldız altında Genç Parti yazan parti logosuna ekleme geldi. Cem Uzan’ın imzası parti logosuna dahil edildi.

“ALNIM AÇIK BAŞIM DİK”

Genç Parti kongresinde konuşan Cem Uzan şöyle konuştu;

“Ben sizleri çok özledim umarım sizler de beni özlemişsinizdir. Türk insanı için Türk milleti için kolları sıvadık tekrardık. Bazı gerçekleri çırılçıplak konuşmakta fayda var. 17 senedir büyük bir mağduriyet yaşamaktayım. Ergenekon kumpasını balyoz kumpasını herkes biliyor. Nerede o Ergenekon’un savcısı? Takdir Türk milletinindir. İlk kumpas Uzan ailesine kurulan kumpastır. Telsimi yağmaladılar, barajları çaldılar. Hepsinin belgesi var. Star TV yandaşlara bedavadan verildi. Ben hayatımla tehdit edildiğim için sürgüne gittim. Benimle ilgili bir tane mahkumiyet kararı yoktu ben çıktığımda. Alnım açık başım dik!”

UZAN'DAN VAADLER

Türkiye’nin ikinci büyük borsası Diyarbakır’a kurulacak.

18 yaşın altındaki kimse Anne-Baba izni olsa bile evlenemeyecek!

Nasıl Amerika’nın Las Vegas’ı varsa, Türkiye’nin de böyle bir turizm merkezi olacak. Buraya milyonlarca turist gelecek ve milyarlarca dolar Türkiye’ye akacaktır.

Kripto para önümüzdeki yılların para birimidir. İzmir’de Kripto Para Borsası kurulacaktır. Avrupa’da Kripto Para’nın merkezi İZMİR olacak.

Türkiye’nin Yapay zeka merkezleri: Eskişehir, Tekirdağ ve Samsun.

Adalet yok! Genel af şart. Çocuk ve Kadın’a karşı işlenen taciz suçlarından mahkum olanlar, cinayet ve cinayete teşebbüs sebebiyle mahkum kimse asla af kapsamında olmayacak.

İşsizlik maaşı, emeklilik maaşı ve asgari ücret EURO’ya endeksli olacak ve 3 ayda bir otomatik kur ayarlamasından geçecek.

Almanya ve Fransa ile mevcut olan ekonomik bağlar en üst seviyeye çıkarılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2020, 15:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necdet sarialtjn
Necdet sarialtjn - 9 ay Önce

hayırlı uğurlu olsunAlanya ilçe başkanı ben olmak istiyorum