Genel başkanları buluşturan düğün

MHP'den ihraç edilen bağımsız milletvekili Erhan Usta, kızını evlendirdi. Düğünde Akşener, Davutoğlu, Babacan ve Destici nikah şahitliği yaptı

Genel başkanları buluşturan düğün

CiddiGazete- Samsun Milletvekili Erhan Usta ve eşi Nihal Usta, kızları Ayşe Şeyma’yı Ankara Gölbaşı’nda gerçekleştirilen törenle evlendirdi.

Ayşe Şeyma Usta ile Abdussamed Polat çiftinin nikah şahitliğini, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici yaptı.

AYNI MASADA OTURDULAR

Törene katılan dört genel başkan aynı masada oturmaları dikkat çekerken, genç çiftin nikah şahitliğini de yaptılar.

Coronavirüs salgını dolayısıyla açık havada, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde gerçekleştirilen törene Usta ile Polat ailelerinin yakınlarının yanı sıra siyaset, iş ve bürokrat camiasından çok sayıda kişi katıldı.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Düğünden sonra sosyal medya hesabından 4 genel başkanla birlikte çekilen bir fotoğraf paylaşan Erhan Usta, “Canım kızım Ayşe Şeyma'nın bu mutlu gününde yalnız bırakmayan; Muhterem Genel Başkanlara ve saygıdeğer eşlerine, değerli Milletvekillerine, bürokrat arkadaşlara, STK temsilcilerine, Samsunlu hemşehrilerime, akrabalarıma ve bütün dostlarıma katılımlarından dolayı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2020, 00:00
YORUM EKLE