Gitti Osman, geldi Orhun

Kendisine birinci sıra verilmeyince milletvekilliği aday listesinden istifa eden Osman Ertürk Özel, Gençlik Kolları Başkanlığı'ndan da gönderildi. Özel'in yerine İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Orhun Ertürkmen atandı

Gitti Osman, geldi Orhun

İYİ Parti’nin yeni Gençlik Kolları Başkanı belli oldu. Dört aylık başkanlık macerasının ardından milletvekilliği başvurusunda bulunan ve İzmir 1. Bölge 5. sıraya yazılan Osman Ertürk Özel’in, yerini beğenmeyip vekil adaylığı listesinden istifa etmesinin ardından genel merkez karıştı.

Yerini beğenmeyip milletvekilliği adaylığından istifa eden Osman Ertürk Özel, Gençlik Kolları Başkanlığı’nda kalmak için direndi. Meral Akşener’in bizzat telefon açtığı Özel’e Akşener, çok sert bir üslupla kapıyı gösterdi ve Gençlik Kolları’ndan da istifa etmesini istedi. Meral Akşener’in tavrı karşısında direnemeyen Özel, Gençlik Kolları Başkanlığı’ndan da istifa etmek zorunda kaldı.

Akşener, telefonla ulaştığı İYİ Parti İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Orhun Ertürkmen’den Ankara’ya gitmesini ve Gençlik Kolları Genel Başkanı olmasını istedi.

CİDDİGAZETE/ÖZEL HABER

Ciddi Gazete Özel Haber

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2018, 19:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER