Gökçek’in mal varlığı incelenecek!

Mahkeme, Devlet eski Bakanı Gürcan Dağdaş hakkında hakaret davası açan Melih Gökçek'in mal varlığının incelenmesine karar verdi

Gökçek’in mal varlığı incelenecek!

CiddiGazete

Refahyol Hükümeti’nde Devlet Bakanlığı yapan Gürcan Dağdaş, kendisi hakkında hakaret davası açan Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin istifa ettirilen eski başkanı Melih Gökçek ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

MAL VARLIĞI İNCELENECEK

Dağdaş, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı duyuruda, hakaret davasının görüldüğü duruşmada Melih Gökçek’in mal varlığının incelenmesiyle ilgili talepte bulunduğunu belirtti.

Devlet eski Bakanı Gürcan Dağdaş

Mahkemenin Dağdaş’ın talebini kabul ettiği öğrenilirken, Gökçek’in mal varlığının incelenmesi için tapu ve bankalara yazı yazılmasına, ayrıca mal beyanlarının da incelenmesine karar verildi.

Dağdaş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “İ. Melih Gökçek’in şahsıma açmış olduğu hakaret davasının ilk duruşması yapıldı. İ. Melih duruşmaya katılmadı!

Hakim talebim üzerine; İ. Melih’in mal varlığının araştırılması için tapuya ve bankalara yazı yazılmasına ve mal beyanlarının incelenmesine karar verdi!

TARZAN ZORDA!!!” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2019, 00:49
YORUM EKLE