Gözler kabine toplantısında

Corona vakalarının artmasının ardından yeni yasaklar gelecek mi, aşıda ne durumdayız, normalleşmeye geçilecek mi gibi merak edilen başlıkların bugün yapılacak kabine toplantısında değerlendirilmesi bekleniyor

Gözler kabine toplantısında

CiddiGazete- Milyonlarca kişiyi ilgilendiren kabine toplantısı, bugün Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Külliye'de yapılacak.

Günlük 30 bin sınırına dayanan vaka sayılarındaki artışın nedenleri, atılması gereken adımların değerlendirilmesinin beklendiği Bakanlar Kurulu Toplantısı'nda; Türkiye’nin aşı tedarikinde geldiği son nokta, yerli aşı çalışmaları, tam normalleşmeye geçiş takvimi gibi başlıklar ele alınacak.

RİSK HARİTASI GÜNCELLENECEK

Düzenlenecek kabine toplantısında risk haritası da güncellenecek. İllerdeki vaka artışı nedeniyle olası tedbirlerin yeniden gözden geçirilmesi bekleniyor.

KABİNE TOPLANTISI SAAT KAÇTA?

Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Külliye’de toplanacak. Toplantının saat 15.30'da başlaması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ise 20.00 gibi kameralar karşısına geçeceği tahmin ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2021, 21:22
YORUM EKLE