'Hal'den anlayan başkan!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, bu sabah Ankara Toptancı Hali'ni ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi, çözüm önerileri sundu

CİDDİGAZETE

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankara Toptancı Hali esnafına ziyarette bulundu.

Sabahın ilk ışıklarında Yenimahalle’deki Toptancı Hali’ni ziyaret eden Başkan Yavaş, esnafı tek tek gezerek, bol kazançlar temennisinde bulundu.

Başkan Yavaş’ı sabahın erken saatlerde karşılarında gören hal esnafı, “Halde ilk kez bir belediye başkanını görüyoruz. Bu bizim için bir ilk, çok mutlu olduk” sözleriyle şaşkınlıklarını dile getirdi.

HAL ESNAFINA DESTEK SÖZÜ

Başkan Yavaş’a hal ziyaretinde CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği (ASEMKOM) Başkanı Ceyhun Gündüz ve Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz eşlik etti.

'SORUNLARI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ'

Toptancı Hali ziyaretinde esnafın kahvaltı sofrasına da konuk olan Başkan Yavaş, esnafın tek tek sorunlarını da dinledi. Seçim öncesi hal esnafını ziyarete geleceğine dair söz verdiğini belirten Başkan Yavaş, “Sizin sorunlarınızı yerinde görüp tüm esnaf kardeşlerimle yüz yüze konuşmanın daha doğru olacağını düşündüm. Büyükşehir Belediyesi olarak bundan sonra her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi isterim. Sorunların çözümü için de her türlü adımı atacağız” dedi.

FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK İÇİN YARIŞTILAR

Ankara Toptancı Hali’ni ziyareti sırasında Başkan Yavaş’ı sık sık alkışlayan hal esnafı, “Bir başkan esnafın içinde” ve “Her şey çok güzel oldu” sloganları da attı. Hal esnafı, Başkan Yavaş ile hatıra fotoğrafı ve öz çekim için adeta birbiriyle yarıştı.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 07:03
YORUM EKLE