Halaçoğlu, hadsize füze gönderdi!

Osmanlı torunu olduğunu söyleyen Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu'nun skandal sözlerine, Türk milliyetçisi Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu'ndan tokat gibi belge geldi

Halaçoğlu, hadsize füze gönderdi!

CiddiGazete- Hanedanlık rüyaları gören Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, sosyal medya hesabından, "Dedem Fatih Sultan Mehmed Han İstanbul'u besmele çekerek aldı; birileri gibi kafa çekerek değil" şeklinde paylaşım yaptı.

YUSUF HALAÇOĞLU BELGEYLE CEVAP VERDİ

Türk Tarih Kurumu eski başkanı ve MHP eski milletvekili Yusuf Halaçoğlu, yayınladığı bir belgeyle Osmanoğlu'na cevap verdi.

"Doğrudan Atatürk'ü hedef alıyor" diyen Halaçoğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı belgeyle birlikte şu ifadeleri kullandı:

- Sultan Abdülhamid'in torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, "Dedem Fatih Sultan Mehmed Han İstanbulu besmele çekerek aldı, birileri gibi kafa çekerek değil" demiş.

- Doğrudan Atatürk'ü hedef alıyor. Evet Fatih İstanbul'u besmeleyle aldı ama siz de kafa çekerek koca devleti batırdınız.

İŞTE SARAYIN ALIŞVERİŞ LİSTESİ

Yusuf Halaçoğlu, Sultan Abdülmecid'in eşi Şevkefza Sultan'ın alışveriş listesini yayımladı. Listede şarap, bira ve yanında meze olarak tüketilmek üzere bol miktarda deniz mahsulü olduğu görüldü.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2021, 09:29
YORUM EKLE