'Halka hizmet, Hakk'a hizmet' pozu!

5 bin 800 nüfuslu ilçenin AKP'li belediye başkanı, kendi kullanımı için belediyenin parasıyla aldığı 450 bin TL'lik makam aracını, "Halka hizmet Hakk'a hizmettir" diyerek tanıttı

'Halka hizmet, Hakk'a hizmet' pozu!

CiddiGazete- Muş'a bağlı 5 bin 800 nüfuslu Sungu Belediyesi'nin AKP'li başkanı Mehmet Salih Gürtürk, yeni aldığı makam aracını "Halka hizmet Hakk'a hizmettir" diyerek sosyal medya hesabından tanıttı.

İhale şartnamesinde, doğrudan istenilen aracın özellikleri tarif edilen araç için belediyenin kasasından 450 bin TL ödendi.

Teknik şartnamede, aracın 2021 model, çocuk koltuğu sabitleme özelliği, deri kaplı direksiyon simidi, panoramik açılır cam tavan, krom kapı eşiği gibi özellikler olması istendi.

ÖNCE PAYLAŞTI SONRA SİLDİ

İlanda istenilen aracın rengi bile verilirken, Belediye Başkanı Mehmet Salih Gürtürk, aracın fotoğraflarını Twitter hesabından, "Her şey güzel bir Sungu için. Araç filomuzu her geçen gün daha da genişletiyoruz. Göreve başladığım günden beri halka hizmet Hakka hizmettir şiarıyla belde halkımızın refahını artırmak için durmak yok yola devam" notuyla paylaştı. Gürtürk, tepkiler üzerine daha sonra paylaşımını sildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2021, 16:25
YORUM EKLE