İmamoğlu kendi medyasını mı kuruyor?

Ekrem İmamoğlu’nun kendi televizyon kanalını kuracağı, başına da Nuri Çolakoğlu’nu getireceği iddia edildi. Çolakoğlu, İmamoğlu’nu değil bir iş adamını işaret etti

İmamoğlu kendi medyasını mı kuruyor?

CiddiGazete- Çalışmalarının medyada yeterince yer bulmadığını düşünen İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kendi televizyon kanalını kuracağı iddia edildi.

Medyatava’da yer alan habere göre kanalın başına tecrübeli televizyoncu Nuri Çolakoğlu’nun getirileceği öne sürüldü.

Bu haber üzerine Nuri Çolakoğlu, yazılı bir açıklama yaptı.

Çolakoğlu açıklamada şunları kaydetti:

"Bugün MedyaTava’da yer alan bir haberde adım geçmektedir. Adımla ilgili olarak söylenen güzel sözlere teşekkür etmekle birlikte sözü edilen TV kanalının, benim bildiğim kadarı ile, İBB Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu ile bir bilgisi bulunmamaktadır.

Bugünkü medya ortamında tarafsız, her görüşe eşit mesafede duracak bir haber kanalı ihtiyaç olduğu noktasından hareketle tanıdığım bir işadamı bu ihtiyacı karşılamak üzere bir arayış içinde olduğunu belirterek, böyle bir projede danışmanlık görevini üstlenip üstlenmeyeceğimi sordu.

Geçmiş deneyimlerinden hareketle bütün Türk toplumuna hizmet edecek böyle bir kanal konusunda kendileri ile görüşmeler yapmaktayım.

Ama başta da belirtildiği gibi bu girişimin Sayın İmamoğlu ile hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.
saygı ve sevgilerimle

Nuri M. Çolakoğlu"

YORUM EKLE